KONST / Litografier / Färglitografi 7908150
nr 790 8150
Henry Unger
(f. 1945), Sverige
Färglitografi , Henry Unger (f. 1945), E. A, signerad, motivets mått: 66x47
Henry Unger, född 1945 i Stockholm, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 november 2012
kl 17:22:10
150 kr
300 kr
Henry Unger
Läs mer om Henry Unger